Dut Pekmezi

Organik ev yapımı dut pekmezi gerek lezzeti ile gerekse de insan sağlında oluşturduğu olumlu etkileri ile tercih edilmektedir.
35.00 TL

Dut pekmezi gerek lezzeti ile gerekse de insan sağlında oluşturduğu olumlu etkileri ile tercih edilmektedir. Dut pekmezi sahip olduğu olumlu etkiler sayesinde uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir üründür. Ancak mutlaka doğal ve doğru şekilde üretilmiş dut pekmezleri tercih edilmelidir. Bu bağlamda hazırlanan pekmez steril bir şekilde paketlenir ve sunulurken hiçbir şekilde içerisinde koruyucu madde konulmamaktadır. Bu sayede her zaman olabilecek en sağlıklı ürünler tüketicilere sunulmaktadır.

Profesyonel Üretim Teknikleri

Dut pekmezi üretilirken tamamen profesyonel teknikler kullanılmaktadır. Bu teknikler zaman içerisinde tecrübe ile öğrenilmiş ve doğal tekniklerdir. Bu sayede pekmez her zaman birinci sınıf kalitede ortaya çıkarılmaktadır. Üretim teknikleri pekmezin doğallığının korunmasında son derece etkilidir. Üretilen pekmeze hiçbir şekilde yabancı madde eklemesi yapılmaz. Yabancı madde eklenmesi yapılmadığı için pekmez ilk andan itibaren lezzetini korumaktadır.

Doğal Malzemeler

Dut pekmezi üretilirken mutlaka en doğal ürünlere ve zamanında toplanmış dutlara yer verilmektedir. İlaçlar ya da hormonlar ile büyütülen meyvelerin yerine dut pekmezinde tamamen doğal ve saf meyveler kullanılmaktadır. Doğallık pekmezin lezzetinin de artmasında etkili olmaktadır. Çünkü üretimde kullanılan malzemelerin doğal olması lezzetlerinin en iyi şekilde pekmeze geçmesini sağlamaktadır.

Sağlık Deposu

Dut pekmezi tam bir sağlık deposu olduğundan birçok uzman tarafından tavsiye edilmektedir. Dut pekmezinin en önemli özelliklerinden bir tanesi antioksidan oluşudur. Pekmez sahip olduğu bu özellik sayesinde zararlı maddelerin vücuttan atılmasında etkin bir rol oynar. Lif açısından zengin yapısı ile sindirimde de olumlu bir etkiye sahiptir. Bağırsakların yumuşamasına ve sağlıklı bir sindirim sistemi oluşmasına katkı sağlar. Aynı zamanda yapıla araştırmalar ile dut pekmezinin kalp krizi ve felç risklerini de azalttığı bilinmektedir. Enerji ve güç sağlar.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44