Sarı Kayısı Çekirdeği 500 gr

Sarı kayısı çekirdeği tüketimde pek çok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. İnsan salığını destekler bir yapıya sahiptir. 
15.00 TL

Diğer Alternatifler

Sarı kayısı çekirdeği tüketimde pek çok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. İnsan salığını destekler bir yapıya sahiptir. Sarı kayısı çekirdeği vücut fonksiyonlarının düzenli bir şekilde çalışmasına olanak tanımaktadır. Birçok vitamini bünyesinde barındırdığından tüketimde her zaman olumlu bir etki yaratmaktadır. Kayısı çekirdeği bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Düzenli olarak tüketen bireyler hastalıklara karşı çok daha dirençli bir yapı kazanmaktadırlar. Kan basıncının yükselmesini engelleyici bir özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde yüksek tansiyonu olan bireylere destek sağlamaktadır.  Kanser hücrelerinin oluşumunu engelleyen bir yapısı bulunmaktadır. Aynı zamanda bazı kanserli hücrelerin yayılmasının da önüne geçmektedir. Cilt sağlığının korunmasında etkilidir ve doğal nemlendirici görevi görmektedir. Yaşlanma karşıtı olarak da adlandırılmaktadır.

Saf Doğallık ve Kalite

Sarı kayısı çekirdeği, doğrudan mevsiminde ve herhangi bir kimyasal işlem uygulanmadan yetiştirilmiş kayısılardan elde edilmektedir. Bu sayede saf doğallığı içerisinde barındırmaktadır. Aynı zamanda sarı kayısı çekirdeği hazırlanırken hiçbir şekilde korucu madde kullanılmamaktadır. Bu sayede her yaştan bireyin tüketimi için uygun bir yapıya sahip olmaktadır. Sarı kayısı çekirdeği tamamı ile doğal özelliklere sahip olduğundan düzenli tüketimde insan sağlığını geliştirmekte ve korumaktadır. Kayısı çekirdeklerinin elde edilebilmesi için her zaman birinci sınıf kalitedeki meyveler kullanılmaktadır. Bu sayede kayısı çekirdekleri çok daha lezzetli ve faydalı bir yapıya sahip olur. Sarı kayısı çekirdeği hem sizler hem de sevdikleriniz için olabilecek en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olmasının yanında sevdiklerinizin ve sizin hastalıklara karşı korunmasına da imkan tanımaktadır.

Hızlı Teslimat

Nereden sipariş verirseniz verin, profesyonel paketleme ile sarı kayısı çekirdekleri olabilecek en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Gönderimde yaşanabilecek olası sorunlar göz önünde bulundurularak paketleme tamamı ile kusursuz bir şekilde sağlanır ve hızla teslim edilir.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44