Üzüm Köpüğü Pestili

Üzüm şırasının köpürtülmesinden yapılan organik pestil
40.00 TL

Diğer Alternatifler

Üzüm köpüğü pestili, Malatya yöresine az çok lezzetli ve az bilinen bir pestil çeşididir. Yaş olarak hazırlanan üzümler geniş bir kazanda karıştırılarak kaynatılır. Bu esnada üzerinde oluşan köpük kısmı bir kevgir yardımı ile alınır. Nişasta ve çok az miktarda şeker ilave edilerek güneşte kuruması sağlanır. Üzüm köpüğü pestili içerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller ile insan sağlığını her zaman olumlu yönde etkilemektedir. Pestil içerisinde bulunan tüm vitamin ve mineraller bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu sayede özellikle kış aylarında yaşanabilecek bulaşıcı hastalıklara karşı tam bir koruma sağlanmış olur. İçerisinde demir minerali barındırması ile kansızlık gibi problemlerin çözümünde rol oynamaktadır. Aynı zamanda tam bir enerji deposudur. Özellikle güne zinde başlamakta zorlananlar için pestil en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Vücudun hormon seviyesinin dengelenmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda pestil soğuk havlarda vücudun ısı dengesinin korunmasına da yardımcı olmaktadır.

Doğal ve Kaliteli Pestil

Üzüm köpüğü pestili üretilirken her zaman birinci sınıf kalitedeki meyvelere yer verilmektedir. Bu sayede üzüm köpüğü pestili olabilecek en lezzetli hale gelmektedir. Üzüm köpüğü pestili yapımında korunan doğallık ve kalite her zaman insan sağlığında olumlu sonuçların ortaya çıkmasına imkan tanımaktadır. Üzüm pestilinin sahip olduğu doğallık ve kalite sayesinde hem kendinize hem de sevdiklerinize özel hissettirebilirsiniz.  Sahip olduğu doğallık ve içerisinde bulunan az miktarda şeker oranı ile her yaştan bireyin tüketim için uygundur.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Üzüm köpüğü pestilinin üretiminde gösterilen özen kadar paketlemeye de özen gösterilmektedir. Paketleme her zaman profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmekte ve gönderim kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Hem sizler hem de sevdikleriniz için üzüm köpüğü pestili olabilecek en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44