Yerli Badem

Badem, insan sağlığında oluşturduğu olumlu etkiler ile her zaman tercih edilmektedir.   
85.00 TL

Diğer Alternatifler

Badem, insan sağlığında oluşturduğu olumlu etkiler ile her zaman tercih edilmektedir. Badem beyin sağlığının korunmasında oldukça faydalıdır. İnsan beyninin sağlıklı bir şekilde gelişmesinde içeriği ve bileşenleri ile son derece etkilidir. Hem yetişkinlerde hem de çocuklarda sağladığı bu gelişim ile düzenli olarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda badem kemik sağlığına, kolesterole, kalbe ve bağışıklık sistemine iyi gelmektedir. Düzenli olarak badem tüketen bireylerin kalp ve damar rahatsızlıklarına yakalanma ihtimali diğer bireylere oranla çok daha düşüktür. Sunulan bademlerin tamamı sizler ve sevdikleriniz için olabilecek en özenli şekilde seçilmektedir. Bu sayede hem lezzet hem de kalite korunmaktadır.

Yüzde Yüz Doğal ve Kaliteli Ürünler

Sunulan bademlerin tamamı yüzde yüz doğal olarak hazırlanmaktadır. Doğallığından hiçbir şekilde ödün verilmeden hazırlanan bademlerin tamamı lezzeti ile kendisinden söz ettirmeyi başarmaktadır. Bademin sağladığı faydalardan en iyi şekilde yararlanılabilmesi için doğallığın korunması son derece önemlidir. Cilt sağlığını korumadan, kanserin önlenmesine kadar etki gösteren badem her zaman birinci sınıf kalite ile hazırlanmaktadır. Sunulan bademlerin tamamında kalitenin korunması için her zaman profesyonel adımlar atılmaktadır. Bu sayede bademlerin lezzeti de her zaman olabilecek en üst seviyede olmaktadır.

Profesyonel ve Özverili Paketleme

Badem, her zaman öz verili ve profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Bademin hazırlanmasında dikkat edilen doğallık kadar paketleme de profesyonelliğe dikkat edilmektedir. İstenilen her konuma sorunsuz gönderim sağlanmakta ve sağlam paketleme ile bademlerin herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Bademlerin lezzeti ile olduğu kadar paketlemesi ile de göz doyurması sağlanmaktadır. İster aileniz ve sevdikleriniz için isterseniz de hediyelik olarak tercih edin her zaman kalitesi ile olduğu kadar paketleme ve hızlı gönderim ile de sizleri memnun etmekteyiz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44