Antep Fıstıklı Zereçli Lokum

43.00 TL

Zereçli lokum isim olarak çoğu kişi tarafından duyulmamış olsa da oldukça faydalı ve lezzetli bir lokum çeşididir. Zereç üzümünden yapılan bu lokumun faydaları saymakla bitmez. Zereçli lokumun mineraller ve vitaminler bakımından zengin oluşu insan vücuduna birçok yarar sağlamaktadır. Antitoksin özelliği sayesinde bireylerin gençleşmesini sağlar. Kansere karşı oldukça güçlü bir savaşçıdır. Hafıza kaybına karşı önleyici özelliği bulunmaktadır. Antioksidan özelliği ile akne sorunlarına da yardımcı olmaktadır. Zereçli lokumun bir diğer özelliği ise sindirim sistemini desteklemesidir. Kabızlık ve hazımsızlık problemlerinde yardımcıdır. Kan yapıcı özelliği bulunmaktadır. Kanda bulunan bazı hücrelerin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasında yardımcıdır. Zereçli lokumun ilaç niteliğinde bir lokum olduğu söylenebilir.

Kaliteli ve Doğal Ürünler

Zereçli lokum üretimi, zereç üzümlerinin toplanmasından lokumun yapılışına kadar en kaliteli ve en taze ürünlerden elde edilmektedir. Bu aşamalarda her zaman en doğal ve en taze ürünler kullanılmaktadır. İçerisinde kimyasal bir madde bulunmamaktadır. Zereçli lokum üretimi sırasında doğal şekerler kullanılmakta ve hiçbir katkı maddesi ya da glikoz şurubu içermemektedir. Tatlandırıcı gibi yapay malzemeler kullanılmamaktadır. Lokumun ve ana malzemelerinin yetiştirilmesinden üretimine kadar kaliteli ve doğal olmasına en üst seviyede dikkat edilmektedir. Kaliteden ve doğallıktan ödün vermeyen anlayış ile her zaman sağlıklı ve akılda kalıcı tatlar ile lokum hizmeti sağlanmaktadır.

Profesyonel Paketleme

Zereçli lokumun malzemelerinin elde edilmesi ve lokum üretimine kadar olan tüm aşamalarda kaliteye verilen önem ile lokumun tadı ve aromasında hiçbir bozulma, değişiklik görülmemektedir. Ürünlerin taşınması ve müşterilere ulaşması sırasında hiçbir sıkıntı çekmemek için profesyonel bir şekilde paketleme işlemi yapılmaktadır. Hava almayan ve herhangi bir madde geçirmeyen paketleri ile lokumlar müşterilere sağlıklı ve düzgün bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44