Armut Kurusu

Armut kurusu, oldukça sevilen ve hem lezzeti hem de sağladığı faydalar ile sürekli olarak tercih edilen doğal bir atıştırmalıktır.
%10 indirim
30.00 TL 27.00 TL

Diğer Alternatifler

Armut kurusu, oldukça sevilen ve hem lezzeti hem de sağladığı faydalar ile sürekli olarak tercih edilen doğal bir atıştırmalıktır. Armut tüketimde insana içerdiği vitamin ve mineraller ile birçok farklı şekilde fayda sağlamaktadır. Armut kurusu da bu faydaların olabilecek en iyi şekilde ve doğal olarak korunmasını sağlamaktadır. Armut kurusu ister aileniz isterseniz de sevdikleriniz için en lezzetli atıştırmalıklardan bir tanesi olacaktır. Armut kurusu doğrudan tüketilebileceği gibi tatlıların içerisine eklenebilir ya da isteğe bağlı olarak farklı alanlarda kullanılabilir. Genellikle armut kurusu sağladığı lezzet ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Tamamen Doğal ve Kaliteli Ürünler

Armut kurusu, hazırlanırken yüzde yüz doğal olarak, mevsiminde yetişmiş olan meyveler tercih edilmektedir. Bu sayede armut kurusu yüzde yüz doğallığı ile insan sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmemektedir. Hazırlanmasında ve kurutulmasında hiçbir şekilde kimyasal malzemelere yer verilmemektedir. Mevsiminde toplanan meyveler olabilecek en özenli şekilde hazırlanmakta ve doğal yöntemler ile kurutulmaktadır. Aynı zamanda tercih edilen armutların tamamında kalite olabilecek en doğru şekilde korunmaktadır. Her zaman olabilecek en kaliteli armutlar tercih edilmektedir. Kaliteli meyveler sayesinde armut kurusu hem çocuklar hem de yetişkinler için doğal ve sağlıklı bir atıştırmalık olmaktadır.

Özenli Paketleme ve Hızlı Gönderim

Armut kurusunun hazırlanmasında gösterilen profesyonellik ve kalite aynı şekilde paketlemeye de yansıtılmaktadır. Paketlemede tamamen öz veril bir şekilde hareket edilmekte ve lezzeti ile olduğu kadar görünümü ile de göz doyurması sağlanmaktadır. İster evde sevdikleriniz ve aileniz ile paylaşabileceğiniz lezzetli bir atıştırmalık olabilirken isterseniz de şık paketlemesi ile sağlıklı bir hediyelik olabilmektedir. Bununla birlikte istenilen her alan sorunsuz ve hızlı bir gönderim gerçekleştirilmektedir. Gönderim esnasında ürünlerin herhangi bir zarar görmesinin önüne geçmek için profesyonel adımlar atılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44