Aydın Kuru İncir

Kuru incir, birçok farklı rahatsızlığın giderilmesinde lezzetli bir etki yaratmaktadır. 
60.00 TL

Diğer Alternatifler

Kuru incir, birçok farklı rahatsızlığın giderilmesinde lezzetli bir etki yaratmaktadır. Kuru incirin düzenli olarak tüketilmesi insan sağlığının korunmasında son derece etkin bir rol oynamaktadır. Kuru incir içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde mutlaka tüketilmelidir. Sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi gelmekte, kabızlık gibi problemlerin olabilecek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Bununla birlikte kuru incir tansiyon hastalarına da iyi gelmektedir. Tam bir potasyum kaynağıdır. Kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde ve giderilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. İnsan cildine iyi gelmekte ve gençleştirmektedir. Bu kadar çok faydasının bulunmasının yanı sıra lezzeti ile de tatlılarda ya da benzeri yerlerde kullanılabilmekte, sevdiklerinize sağlıklı bir hediyelik olabilmekte ve sizlere özel hissettirmektedir.

Sağlıklı ve Doğal Meyveler

Kuru incir hazırlanmasında tercih edilen meyvelerin tamamı birinci sınıf kalitede ve yüzde yüz doğaldır. Meyveler tam mevsiminde toplanmakta ve bu şekilde kurutulmaktadır. Kuru incirin hazırlanmasında herhangi bir şekilde kimyasal ya da koruyucu maddelere yer verilmemektedir. Bu sayede tüm yaş gruplarının tüketebileceği lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık halini almaktadır. Kuru incir doğal ve sağlıklı yapısı ile kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. Doğallığı ile lezzetini korur ve sağlıklı yapısı ile de hem sizler hem de sevdikleriniz için vücut direncini arttırır.

Hızlı Gönderim

Kuru incir her zaman olabilecek en profesyonel şekilde paketlenmektedir. Paketlenmesinde özenli davranılmakta ve kuru incirlerin gönderimde herhangi bir zarar görmelerinin önüne geçilmektedir. İstenilen her alana birinci sınıf kalitede kuru incirler olabilecek en hızlı şekilde gönderilmektedir. İster kendiniz için tercih edin ister sevdikleriniz için olabilecek en sağlıklı ve doğal kuru incirler kalite ve profesyonellikten hiçbir şekilde ödün verilmeden gönderilmektedir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44