Ballı Susamlı Kayısı Çekirdeği

Ballı susamlı kayısı çekirdeği, tam bir enerji deposudur ve tüketicilere benzersiz bir lezzet sağlamaktadır.
64.00 TL

Ballı Susamlı Kayısı Çekirdeği

Ballı susamlı kayısı çekirdeği, tam bir enerji deposudur ve tüketicilere benzersiz bir lezzet sağlamaktadır. Bal ve susamın uyumuna kayısı çekirdeğinin lezzeti de eklenerek ortaya harika bir atıştırmalık çıkarılmaktadır. Özellikle akşamları tatlı bir atıştırmalık arayanlar, yorucu işlerde çalışırken molalarda enerji kazanmak isteyenler, yemek yediği saatlerin arası uzun olanlar ya da odaklanmada zorluk yaşayanlar için birebirdir. İçerdiği zengin enerji kaynakları ile odaklanmaya yardımcı olmaktadır. Günün yorgunluğun atılmasına imkan tanır ve çayların ya da kahvelerin yanında kusursuz bir atıştırmalık olur. İster misafirlerinize ikram edin, ister sevdikleriniz ile paylaşın ballı susamlı kayısı çekirdeği her zaman kendisinden söz ettirecek niteliktedir. Tüm bunlar ile birlikte son derece sağlıklı bir atıştırmalıktır. Kayısı çekirdeği, insan sağlığına birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir; Kayısı çekirdeği kanser hücrelerinin oluşumunu engeller, yüksek tansiyon gibi problemlerin önüne geçilmesinde etkilidir, cilt sağlığının korumasını sağlar, gözlerde meydana gelebilecek sorunların giderilmesine yardımcı olur.

Tamamen Doğal Lezzet

Ballı susamlı kayısı çekirdeği, tamamı ile doğal ve yüksek kalitede tüketicilere sunulmaktadır. Bal, susam ve kayısı çekirdeği üçlüsünün tamamı olabilecek en doğal şekillerde hazırlanmakta ve bir araya getirilmektedir. Herhangi bir şekilde kimyasal maddelere ya da koruyucu malzemelere yer verilmemektedir. Sağlanan bu doğallık sayesinde maksimum lezzetli sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Aynı zamanda doğal yapısı her yaştan bireyin tüketimi için uygun bir hal almasına da imkan tanımaktadır. Sunulan ürünlerin kalitesinden hiçbir şekilde ödün verilemektedir. Tüketicilere her zaman birinci sınıf kalitedeki ürünlerin ulaştırılması için titiz ve öz verili çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tüketimde her zaman maksimum lezzet ve yüksek memnuniyet oranları olabilecek en başarılı şekilde elde edilmektedir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44