Çakıl Taşı

Çakıl taşı çikolata, akşam çaylarının yanında, misafirlere sunulan kahvelerin yanında ya da çocuklara verilebilecek hediyelerin yanında en güzel atıştırmalıklardan..
37.00 TL

Çakıl Taşı Çikolata

Çakıl taşı çikolata, akşam çaylarının yanında, misafirlere sunulan kahvelerin yanında ya da çocuklara verilebilecek hediyelerin yanında en güzel atıştırmalıklardan bir tanesidir. Yapısı ve görüntüsü itibari ile ufak çakıl taşlarını andırmaktadır. Adını da buradan alır. Birbirinden farklı renklerdeki görünümü sunumların yanında benzersiz bir görünümün elde edilmesine olanak tanımaktadır. Çakıl taşı çikolata özellikle misafirleriniz ya da sevdikleriniz ile içeceğiniz kahvelerin yanında, hem görünümü güzelleştirecek hem de kahveye ayrı bir şıklık kazandıracaktır. Aynı zamanda güzel görünümü ile çocukların da ilgisini çekmektedir. Çakıl taşı çikolatalar istenilen her an tüketilebilir. İçeriği ile insana enerji sağlamaktadır. Özellikle yorucu ve efor gerektiren işlerde çalışanlar için verilen molalarda kahveler ya da çaylar ile tüketmek için birebirdir. İçerdiği enerji ile insanın yeninden kendisini zinde hissetmesine olanak tanımaktadır.

Birinci Sınıf Kalite

Çakıl taşı çikolata, tüketicilere sunulurken her zaman kalitesinin korunmasına özen gösterilmektedir. Bu bağlamda atılan profesyonel adımlar kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmemesini sağlamaktadır. Çakıl taşı çikolatalar tüketicilere her zaman en taze ve en lezzetli halleri ile sunulmaktadırlar. Çikolataların herhangi bir şekilde bayatlamaması ya da ağızda dağılan yapısını kaybetmemesi için özel saklama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu sayede çikolatalar tüketicilere kusursuz bir şekilde sunulmaktadır. Ancak çakıl taşı çikolataların saklanmasında ya da tazeliğinin korunmasında hiçbir şekilde kimyasal ya da koruyucu maddelere yer verilmemektedir. Doğru paketleme ve zamanında tüketim ile tazeliğin korunması sağlanmaktadır. Her zaman kahvenin ya da çayın yanında bir atıştırmalık arayanlar için çakıl taşı çikolatalar en kaliteli seçeneklerden bir tanesidir. Gerek lezzeti ile gerekse de diğer çikolatalara benzemeyen yapısı ile tüketimde her zaman beğenileri üzerine toplamaktadır. Bununla birlikte sağlanan yüksek kalite en yüksek memnuniyet oranlarını da ortaya çıkartmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44