Çekirdeksiz Üzüm

Çekirdeksiz üzüm, insan sağlığına oldukça farklı açılardan fayda sağlamaktadır. 
55.00 TL

Diğer Alternatifler

Çekirdeksiz üzüm, insan sağlığına oldukça farklı açılardan fayda sağlamaktadır. En başta kanser olmak üzere birçok farklı hastalığın önlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte akne tedavisinde çekirdeksiz üzüm sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Sağlıklı sinirim sistemini desteklemekte, kemik gelişiminde rol oynamakta, astımın yönetilmesine yardımcı olmakta ve kalk hastalığı riskini azaltmaktadır. Çekirdeksiz üzüm görme yeteneğinin korunmasında da etkili olmaktadır. Bu kadar çok faydası bulunan çekirdeksiz üzüm düzenli aralıklarla mutlaka tüketilmelidir.

Yüzde Yüz Doğallık ve Yüksek Kalite

Çekirdeksiz üzüm tamamı ile doğal yollardan yetiştirilmekte ve yüzde yüz doğal olarak sunulmaktadır. Çekirdeksiz üzüm herhangi bir şekilde kimyasal ya da korucu madde ile temas ettirilmemektedir. Bu sayede yüzde yüz doğallık profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Bununla birlikte çekirdeksiz üzümler hazırlanırken her zaman olabilecek en kaliteli üzümler tercih edilmektedir. Yüksek kalitenin korunması için mutlaka profesyonel adımlar atılmaktadır. Kalitenin en doğru şekilde korunmasına her zaman özen gösterilmektedir. Maksimum lezzet, sağlanan yüzde yüz doğallık ve kalite ile her zaman memnun edici oranlarda sağlanmaktadır. Çekirdeksiz üzüm sağladığı faydalar ve lezzet ile her yaş grubu tarafından sorunsuz bir şekilde tüketilebilmektedir. Özellikle küçük yaştaki çocukların gelişiminde etkin bir rol oynamaktadır. 

Profesyonel Paketleme ve Sorunsuz Gönderim

Çekirdeksiz üzüm, doğallığı kadar paketlenmesi ile de memnun edici sonuçları ortaya çıkartmaktadır. Paketleme tamamı ile öz verili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz gönderimin gerçekleşebilmesi için her zaman profesyonel bir paketleme sağlanmaktadır. Paketlemede çekirdeksiz üzümlerin doğallığında olduğu kadar paketlenmesinde de insan sağlığına zarar verici unsurlardan uzak durulmaktadır. Gönderim olabilecek en hızlı şekilde herhangi bir olumsuz durum gelişmeden sağlanmaktadır. Bu sayede sizler ve sevdikleriniz için en sağlıklı ürünlere ulaşılmış olur. 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44