Ceviz İçi

85.00 TL

Diğer Alternatifler

Gerek içeriği ile gerekse de lezzeti ile ceviz insan hayatının vazgeçilmez kuru yemişlerinden bir tanesidir. Sağladığı faydalar ile her uzman tarafından düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. Ceviz içi insan sağlığına birçok farklı açıdan katkı sağlamaktadır. Kanser başta olmak üzere ceviz içi hastalıkların önlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. İçerdiği omega3 yağ asitleri ile kalp sağlığına da iyi gelmekte ve iyileşmeye katkı sağlamaktadır. Metabolizmanın iyileşmesine ve vücuduna doğru bir şekilde bakılmasında son derece etkilidir. Aynı zamanda ceviz tokluk hissini arttırmaktadır. İçerisindeki vitamin ve mineraller ile de gelişimi destekler.

Yüzde Yüz Doğallık ve Yüksek Kalite

Tamamen doğal olarak yetiştirilmiş olan cevizler olabilecek en doğru şekilde temizlenir ve ceviz içi elde edilir. Yetiştirilmesinden, temizlenmesine kadar süregelen hiçbir işlemde kimyasal maddelere ya da koruyucu unsurlara yer verilmemektedir. Gerek sizler gerekse de sevdikleriniz için özenle hazırlanmış ceviz içi en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olacaktır. Çocuklar içinde gelişimi desteklediği ve gelecekte sağlıklı bireyler olmasını sağladığı için düzenli olarak tüketimi önerilmektedir. Ceviz içi istenilen her alanda kullanılabilmektedir. Sunulan kaliteli ve lezzetli ceviz içi sayesinde hazırlanan tüm tatlı ve benzeri yiyeceklerde ayrı bir lezzet kazanacaktır. İster doğrudan tüketmek için isterseniz de farklı alanlarda kullanmak için tercih edin, ceviz içi her zaman doğallığı ve kalitesi ile memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Paketleme

Ceviz içi sunulurken tamamı ile profesyonel bir paketleme sağlanmaktadır. Gönderimde herhangi bir sorun yaşanmaması için paketleme tamamı ile özverili bir şekilde yerine getirilmektedir. Lezzeti ile olduğu kadar görüntüsü ile de göz doyurması için paketlemeye özen gösterilmektedir. Aynı zamanda kargo sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için paketleme işlemleri profesyonelce yerine getirilmektedir.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44