Çiğ Kabak Çekirdeği

Kabak çekirdeği, akşam keyiflerinin ya da misafir ortamlarının vazgeçilmezidir.
55.00 TL

Diğer Alternatifler

Kabak çekirdeği, akşam keyiflerinin ya da misafir ortamlarının vazgeçilmezidir. Çayın, kahvenin ya da başka bir içeceğin yanında her zaman kendisine yer bulun kabak çekirdeği insana birçok farklı fayda da sağlamaktadır. Ancak bu faydalardan yararlanabilmek için mutlaka doğal kabak çekirdekleri tercih edilmelidir. Kabak çekirdeğinin üretimden paketlenmesine kadar geçen süreçte doğallığın korunması en büyük faydanın elde edilmesine imkan tanımaktadır. Bu bağlamda sunulan kabak çekirdeklerinin tamamı olabilecek en doğal ortamlarda üretilmekte ve tüketicilere aktarılmaktadır. Bu sayede kabak çekirdeğinden maksimum verimlilik elde edilmiş olur. Aynı zamanda doğal olarak tüketiciye ulaştırılan kabak çekirdekleri maksimum lezzeti de içermektedir.

Kabak Çekirdeğinin Faydaları

Kabak çekirdeği sıradan bir atıştırmalık gibi görünse de birçok farklı fayda sağlamaktadır. Bu faydaların başında kabak çekirdeğin içerisinde barındırdığı magnezyum gelmektedir. Kabak çekirdeği içerisinde barındırdığı magnezyum ile kemik oluşumu ve gelişimi için son derece önemli bir etkiye sahiptir.  Aynı zamanda kemik sağlığını da korur. Kalp sağlığına karşı da olumlu bir etki yaratmaktadır. Düzenli olarak tüketilen kabak çekirdeği kalp sağlığının korunmasında etkin bir rol oynamaktadır. Kan şekerini kontrol altında tutmaya yarar. Bağışıklık sistemini sahip olduğu besin değerleri ile geliştirir. Böbrek taşlarının önlenmesinde olumlu bir etkiye sahiptir. Tüm bunlar ile kan basıncını azaltır ve sağlıklı bir yaşama destek olur.

Tamamen Doğal Kabak Çekirdekleri

Yetiştirilmesinden paketlenmesine kadar kabak çekirdeğinin tüketiciye ulaşma adımları tamamen doğal bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede en lezzetli ve en doğal ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır. Kabak çekirdeği yetiştirilirken hiçbir şekilde kimyasal maddelere yer verilmemekte ve doğallık korunmaktadır. Bu sayede ortaya her yaştan bireyin gönül rahatlığı ile tüketebileceği kaliteli, sağlıklı ve yüzde yüz doğal bir ürün çıkartılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44