Haşhaşlı Dut Pestili

35.00 TL

Diğer Alternatifler

Haşhaşlı Dut pestili, insan sağlığına birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Başta kansızlık problemi olmak üzere farklı rahatsızlıklara da iyi gelmektedir. Vücudun bağışıklık sistemini desteklemektedir. Enerji kazandırmaktadır.  Özellikle yorucu iş günlerinde odaklanmaya yardımcı olmaktadır. Kalp ve damar hastalıklarının risklerini azaltmaktadır.  Şeker ihtiyacının doğru bir şekilde giderilmesine ve dengelenmesine yardımcı olmaktadır. Dut pestili sağladığı faydalar ile düzenli olarak tüketilebilir. Özellikle sürekli yorgunluk problemi yaşayan bireyler için dut pestili kesin çözümlerden bir tanesidir. Uzun dayanıklılık süresi sayesinde istenilen her anda tüketilebilmektedir.

Doğal Malzemeler ve Doğal Yöntemler İle Üretim

Haşhaşlı Dut pestili hazırlanırken tamamı ile doğal malzemelere yer verilmektedir. Dut pestilinin hazırlanmasında kullanılan meyvelerin tamamı doğal yöntemler ile üretilmektedir. Bununla birlikte dut pestilinin üretiminde tamamı ile geleneksel ve doğal yöntemlere yer verilmektedir. Üretim sürecinde hiçbir kimyasal ürüne ya da korucuyu maddeye yer verilmemektedir. Doğallığı ile her yaştan bireyin tüketimi için son derece uygundur. Özellikle çocukların gelişim çağında ya da okul hayatlarında tüketimleri, odaklanmaya yardımcı olmaktadır. Bu sayede zihinsel gelişime de destek vermektedir. Tamamı ile doğal olduğundan doğru tüketimde sağlığa hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Dut pestilinin sağladığı enerji ile gün içerisinde yaşanan yorgunluklar tamamı ile giderilmektedir.

Kaliteli Paketleme Ve Sorunsuz Gönderim

Dut pestilinin hazırlanmasında kullanılan yöntemlere gösterilen özen kadar paketlemede de özenli davranılmaktadır. Son derece kaliteli paketleme sağladığından gönderimde sorun yaşanmamaktadır. Her gönderim profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Dut pestilleri paket içerisinde herhangi bir zarar görmeden sizlere ve sevdiklerinize ulaştırılmaktadır. Gerek lezzeti, gerek sağladığı faydalar, gerekse de kaliteli ve profesyonel paketleme ile her zaman yüksek memnuniyet oranları elde edilmektedir. Sizde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için dut pestilinin faydalarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44