1000TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti bizden.

0Sepetim

Tüm Kategoriler

Hoşaflık Tatlı  Kabuk (Yarma)
Hoşaflık Tatlı  Kabuk (Yarma)

Hoşaflık Tatlı Kabuk (Yarma)

Hoşaflık Kayısı Kodu, URNKODU-106 Stok, Tükendi
Gün kurusu kabuk, birçok farklı açıdan insan sağlığa fayda sağlamaktadır. Gün kurusu sağladığı faydalar ile her zaman tüketilmesi önerilen bir besindir.tamamı
250.00₺

Bu ürünlerde ilgini çekebilir

Tüm ürünler

Ürün bilgileri

Hoşaflık Tatlı  Kabuk (Yarma)

Hoşaflık Tatlı Kabuk (Yarma)

Gün kurusu kabuk, birçok farklı açıdan insan sağlığa fayda sağlamaktadır. Gün kurusu sağladığı faydalar ile her zaman tüketilmesi önerilen bir besindir. İçerdiği vitamin ve mineraller ile insan sağlığında olumlu bir etki yaratmakta ve faydaları ile her zaman öne çıkmaktadır. Özellikle son dönemin popüler atıştırmalıklarından bir tanesi olan gün kurusu kabuk mutlaka düzenli olarak tüketilmelidir. Düzenli tüketim fayda sağlamasının yanında birçok hastalığın giderilmesinde de etkin bir rol oynamaktadır.

Doğal ve Sağlıklı

Gün kurusu kabuk tamamı ile doğal olarak hazırlanmaktadır. Doğallıktan hiçbir zaman ödün verilmemekte ve herhangi bir kimyasal ya da korucu madde kullanılmamaktadır. Saf doğallığı sayesinde her yaştaki birey tarafından kullanılabilir. Gün kurusu kabuk, kalp sağlığına fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda göz sağlığını ve görme yeteneğini geliştirmektedir. Kabızlığı giderir ve tokluk hissini arttırır. Bu sayede zayıflamak isteyenler için de fayda sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini destekler ve kansızlığın giderilmesinde etkilidir.

Kaliteli ve Lezzetli

Sunulan gün kurusu kabuk gerek doğallığı ile gerekse de yapım aşamalarında herhangi bir kimyasala yer verilmemesi ile her zaman olabilecek en yüksek lezzet değerine sahip olmaktadır. Gün kurusu kabuğun hazırlanmasında her zaman birinci sınıf kalitede meyvelere yer verilmektedir. Bu sayede hem lezzet hem de tüketim de ortaya çıkan his arttırılmış olur. Lezzeti ile sağladığı faydalardan yararlanmak çok daha keyifli bir hal almaktadır. Özellikle çocuklar için sevilebilecek kaliteli bir atıştırmalıktır.

Profesyonel Gönderim

Gün kurusu kabuk gönderimde herhangi bir sorun yaşanmaması için tamamen profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Sağlanan paketleme sayesinde gün kurusu kabuk herhangi bir zarar görmeden istenilen her alana kusursu bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde gün kurusu kabuğu tercih ederek aileniz ve sevdikleriniz için sağlıklı atıştırmalıklara sahip olabilirsiniz.

 

Bu fırsatları kaçırmayın

Tüm ürünler