Jumbo Gün Kurusu

Jumbo gün kurusu, kükürtlenme işlemi uygulanmadan doğrudan güneşte kurutulan kayısıdır. Bu sayede olabilecek en doğal şekilde tüketime sunulmaktadır. 
45.00 TL

Diğer Alternatifler

Jumbo gün kurusu, kükürtlenme işlemi uygulanmadan doğrudan güneşte kurutulan kayısıdır. Bu sayede olabilecek en doğal şekilde tüketime sunulmaktadır. Gün kurusu sahip olduğu özellikleri ile adeta bir ilaç gibi görülmektedir. İnsana ve insan vücuduna birçok farklı açıdan pozitif etki yaratmaktadır. Gün kurusunun tercih edilmesindeki en büyük sebep doğallığı ve sağladığı faydalardır. Her yaştaki birey gün kurusunu tüketebilmektedir. Bununla birlikte evlerde misafirlere ya da sevdiklerinize ikram edebileceğiniz en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Gün kurusu ikram etmek birine verilen değeri göstermenin en doğal halidir. Jumbo gün kurusu boyutları ile de göz doldurucu bir etkiye sahiptir.

Tamamen Doğal Gün Kurusu

Gerek yetiştirilme aşamaları ile gerekse de kurutulma aşamaları ile tamamen doğal işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda gün kurusu yapmak üzere yetiştirilen kayısıların tamamı doğal ortamlarda, kimyasal maddeler kullanılmadan üretilmektedir. Bunun artından kurtulacak olan kayısılar özenli bir şekilde belirlenmektedir. Malatya içerisinde yetiştirilen kayısılar adından söz ettirdiği gibi gün kurusu da doğal lezzeti ile adından söz ettirmektedir. Gün kurusunun oluşması için kayısılar belirli bir süre zarfında güneş altında kurutulmaktadır. Bunun dışında başka hiçbir işlem yapılmadığından tamamen doğal ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Gün Kurusu Faydaları

Jumbo gün kurusu tam bir şifa kaynağı olarak görülmekte hatta kimi kesimler tarafından ilaç şekilde adlandırılmaktadır. Gün kurusu sindirim siteminin düzenlenmesine etkin bir rol oynar. Kabızlık gibi rahatsızlıkların giderilmesini sağlar. Özellikle kalp sağlığına iyi geldiği uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Aynı zamanda göz sağlığına da katkı sağlamaktadır. Kilo vermek isteyenler için diyetlerin desteklenmesine etkin bir şekilde kullanılabilir. Çünkü tokluk hissini arttırmaktadır. Kolay hasta olanlar için bağışıklık sisteminin geliştirilmesine önemli bir etkiye sahiptir.  Tam bir sağlık deposu olan gün kurusuna olabilecek en doğal hali ile Şire pazarında ulaşılabilmektedir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44