Jumbo Sarı Kayısı

Jumbo sarı kayısı, gerek boyutları ile gerekse de lezzeti ile öne çıkmaktadır. Jumbo sarı kayısılar sahip oldukları özellikler ve besin değerleri ile birçok insan tarafından..
40.00 TL

Diğer Alternatifler

Jumbo sarı kayısı, gerek boyutları ile gerekse de lezzeti ile öne çıkmaktadır. Jumbo sarı kayısılar sahip oldukları özellikler ve besin değerleri ile birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Tamamen doğal oluşu ile her yaştan birey rahatlıkla tüketebilmektedir. Bununla birlikte sarı kayısı tüketimi uzmanlar tarafından her zaman desteklenmektedir. Çünkü sarı kayısılar insan sağlığında son derece olumlu etkiler ortaya koymaktadır. Ancak her zaman doğal ürünler tercih edilmelidir. Aksi halde kayısı sağlıklı özelliklerini yitirebilmektedir. Bu bağlamda Malatya içerisinde bulunan bahçelerde yetiştirilen jumbo sarı kayısılar en doğal meyve tüketim imkanını sunmaktadır.

İnsan Sağlığına Olumlu Etkileri

Kayısı insan sağlığına doğrudan olumlu bir etki yaratmaktadır. Vitamin ve besin değerlerli ile uzmanlar tarafından tescillenmiştir. A vitamini için en iyi kaynaklardan bir tanesidir. Kayısı sahip olduğu lifli yapı ile sindirim sisteminde önemli bir role sahiptir. Bununla birlikte lifli yapısı diyetlerin desteklenmesinde de etkin bir rol oynamasını sağlamaktadır. Kalp için son derece yararlıdır ve kalp sağlığını destekler. İnsan kanında da olumlu etkiler yarattığı bilinmektedir. Bununla birlikte insan cildini korumaktadır. Kayısı sahip olduğu özellikler ile insan cildinin yaşlanmasının önüne geçmektedir. Birçok uzman için sarı kayısılar antioksidan kaynağı olarak görülmektedir ve vücutta bulunan Zaralı maddelerin dışarı atılmasına imkan tanır. Kemiklerin güçlenmesini sağlar ve gelişimde olumlu bir etki yaratır.

Jumbo Sarı Kayısı Nasıl Yetiştirilir?

Jumbo sarı kayısı yetiştirilirken her zaman doğallık korunmaktadır. Kayısıların yetiştirilmesinde hiçbir şekilde hormon ya da farklı bir kimyasal kullanılmamaktadır. Bu sayede kayısılar doğal ortamlarında doğru bakım uygulanarak ve emek verilerek yetiştirilmektedir. Atılan profesyonel adımlar sayesinde jumbo boy kayısılar olabilecek en sağlıklı ve en doğal halleri ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44