Kavrulmus Fındık

80.00 TL

Diğer Alternatifler

Fındık, gerek sağladığı faydalar ile gerekse de benzersiz lezzeti ile en sevilen atıştırmalıklardan bir tanesidir. Fındık kemik sağlığına iyi gelmektedir. Bu sayede gelişimi desteklemektedir. Özellikle çocuklar için düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. Aynı zamanda fındık kansere karşı koruma sağlamaktadır.  Kas ve eklem ağrılarının giderilmesinde oldukça etkilidir. Bağışıklığın kuvvetlendirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Fındık beyin sağlığını korur ve sindirim sistemine iyi gelir. Bunlara ek olarak fındık diyabet riskini azaltmaktadır. Fındığın mutlaka günlük hayta düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. Gerek sağladığı faydalar ile gerekse de insan bünyesi hastalıklardan koruması ile tam bir şifa kaynağı olmaktadır.

Kaliteli Ve Doğal

Sunulan fındıkların tamamı olabilecek en yüksek kalitededir. Tamamı ile birinci sınıf olarak toplanan ve hazırlanan fındıklar özenli bir şekilde sunulmaktadır. Fındık herhangi bir kimyasal uygulama ya da korucu madde olmadan tamamı ile doğal olarak sunulmaktadır. Bu sayede fındığın lezzeti de her zaman olabilecek en üst seviyede olmaktadır. Fındık lezzeti ile hem doğrudan tüketimde hem de kullanılmak istendiği alanlarda benzersiz bir fark yaratmaktadır. İster hazırlanan yiyeceklerde kullanılsın, ister doğrudan tüketilsin kaliteli ve doğal fındık benzersiz lezzeti ile her zaman farkını hissettirmektedir.

Profesyonel Paketleme Ve Gönderim

Fındık, doğalık ve kalitenin yansıması olarak tamamen profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme tamamı ile titiz bir şekilde gerçekleştirilmekte ve her zaman hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Bu sayede sunulan fındıkların tamamı olabilecek en kaliteli şekilde ulaştırılmaktadır. Fındıkların gönderim süreci tamamı ile kusursuz bir şekilde sürdürülür ve olası sorunların her zaman önüne geçilmektedir. Paketlemede sağlanan profesyonellik sayesinde gönderimde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Sizde kaliteli ve doğal fındıklar ile hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını koyabilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44