Kavrulmus Kabak Çekirdeği

55.00 TL

Diğer Alternatifler

Kabak çekirdeği, lezzeti olmasının yanında benzersiz faydalar sağlamaktadır. Kabak çekirdeği kalp sağlığını korur ve olası hastalıklara yakalanma oranlarını düşürür. Depresyona iyi gelir, cildi gençleştirir, oldukça iyi bir antioksidandır, ve saç bakımında birebirdir. İçerdiğinde barındırdığı bol lif sayesinde sindirim sisteminin düzenlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Özellikle kilo vermek isteyenler için önerilmektedir. Kabak çekirdeği kontrollü olarak tüketildiğinde kilo vermede büyük bir rol oynamaktadır. Tüm bunlara ek olarak omega3 açısından zengin olan kabak çekirdeği insan sağlığının korunmasında etkin bir rol oynamaktadır. Kabak çekirdeği oldukça iyi bir antioksidan olarak bilinmektedir. Düzenli tüketimde vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasında son derece etkilidir.

Doğal ve Kaliteli Ürünler

Kabak çekirdeği, tamamı ile doğal bir şekilde hazırlanmaktadır. İçerisinde herhangi bir şekilde kimyasal ya da koruyucu madde barındırmaması sayesinde kabak çekirdeği benzersiz bir lezzet sunmaktadır. Her yaş grubunun tüketimi için uygundur. Sunulan kabak çekirdeklerinin tamamı yüzde yüz doğallık korunarak aktarılmaktadır. Aynı zamanda birinci sınıf kalitedeki ürünlere yer verilmekte, bu sayede lezzet olabilecek en üst seviyede korunmaktadır. Kabak çekirdeği doğallığı ile olduğu kadar doğallığın getirdiği lezzeti ile de akıllarda yer edinmektedir. Kabak çekirdeklerinde hiçbir zaman kaliteden ödün verilmemektedir. Üstün lezzet ve yüksek kalite profesyonel bir şekilde korunmaktadır.

Hızlı Gönderim ve Profesyonel Paketleme

Lezzetinde ve kalitesinde ödün verilmediği gibi kabak çekirdeklerinin paketlemesinde ve gönderimde de kalite her zaman ön plana çıkartılmaktadır. Paketlemede atılan profesyonel adımlar sayesinde gönderimde herhangi bir sorun ya da farklı olumsuzluklar ile karşılaşılmamaktadır. Sizler ve sevdikleriniz için en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olan kabak çekirdekleri olabilecek en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Gönderimde herhangi bir sorun yaşamadan, en dolgun ve kaliteli kabak çekirdeklerini hızlıca edinebilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44