Kavrulmuş Kayısı Çekirdeği

Kavrulmuş kayısı çekirdeği, gerek vücuda sağladığı faydalar ile gerekse de lezzeti ile son dönemin en popüler atıştırmalıklardan bir tanesidir. 
%10 indirim
45.00 TL 40.50 TL

Diğer Alternatifler

Kavrulmuş kayısı çekirdeği, gerek vücuda sağladığı faydalar ile gerekse de lezzeti ile son dönemin en popüler atıştırmalıklardan bir tanesidir. Kavrulmuş kayısı çekirdeği büyüme ve gelişimi desteklediğinden çocukların tüketmesi önerilmektedir. Aynı zamanda kavrulmuş kayısı çekirdeği kalbi güçlendirmekte ve sindirim sisteminin sağlığını arttırmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile de bilinmektedir. Bu sayede özellikle kış aylarında ortaya çıkan bulaşıcı hastalıkların giderilmesinde son derece etkilidir. Solunum rahatsızlıklarına karşıda oldukça etkilidir. Zengin içeriği sayesinde solunumun rahatlamasına imkan tanımaktadır. Kavrulmuş kayısı çekirdeği düzenli olarak tüketildiği zaman kolesterol seviyelerinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak kavrulmuş kayısı çekirdeğinin kanser önleyici özelliği bulunmaktadır.

Yüzde Yüz Doğallık

Kavrulmuş kayısı çekirdeği hazırlanırken doğallığın yüzde yüz oranında korunmasına özen gösterilmektedir. Tamamı ile mevsiminde toplanmış kayısıların çekirdekleri, hiçbir kimyasal işlemden geçirilmeden olabilecek en doğal hali ile kavrulmakta ve bu şekilde tüketime sunulmaktadır. Tüketimde doğallığı ile hiçbir zaman lezzetinden ödün vermemektedir. Bunlar ile birlikte içerisinde herhangi bir koruyucu maddenin bulunmaması sayesinde her yaştan bireyin tüketimi için uygundur. Özellikle çocukların düzenli olarak tüketiminde gelişimi olumlu yönde etkilediği gözlemlenmiştir. Kavrulmuş kayısı çekirdeği hem sizler hem de sevdikleriniz için en doğal ve en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesidir. Tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmakta ve yüzde yüz doğal olarak tüketime sunulmaktadır.

Hızlı Gönderim

Kavrulmuş kayısı çekirdekleri olabilecek en özenli şekilde paketlenmekte ve olabilecek en hızlı şekilde gönderilmektedir. Kavrulmuş kayısı çekirdeklerinin doğallığın korunmasında gösterilen özen paketlenmesinde de gösterilmektedir. Profesyonel paketleme sayesinde kavrulmuş kayısı çekirdeklerinin gönderimde yaşayacağı bütün problemler ortadan kaldırılmaktadır. Paketlemede ve gönderimde sağlanan kalite sayesinde sizlerde verdiğiniz siparişlerin tamamına olabilecek en hızlı ve garantili şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44