Kayısı Çekirdekli Karışık Çikolata Mİka Kutu

Çikolatayı sevmeyenlerin sayısı yok denecek kadar azdır. Çikolatayı en sağlıklı hale getirmenin yolu ise kayısı çekirdekleri ile birleştirmektedir. 
%10 indirim
37.00 TL 33.30 TL

Çikolatayı sevmeyenlerin sayısı yok denecek kadar azdır. Çikolatayı en sağlıklı hale getirmenin yolu ise kayısı çekirdekleri ile birleştirmektedir. Kayısı çekirdekleri insan sağlığı üzerinde pek çok farklı fayda sağlamaktadır. Kayısı çekirdeklerinin sağladığı faydaların başında büyüme ve gelişimi desteklemesi gelmektedir. Bu bağlamda kayısı çekirdekli çikolata özellikle çocuklar için en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi haline gelmektedir. Kayısı çekirdekli çikolata büyüme ve gelişimi destekleyen özellikleri sayesinde çocukların gelişimine katkı sağlar. Özellikle çocukları için sağlıklı atıştırmalık arayanlar kayısı çekirdekli çikolata ile olabilecek en doğru sonuca erişmektedir.

Kayısı Çekirdeğinin Faydaları

Kayısı çekirdeği cildi besleyici bir etkiye sahiptir. Kalbin güçlenmesini sağlar ve bireyin kalp ya da damar hastalıklarına yakalanma riskini düşürür. Bağışıklık sistemini güçlendiren bir etkiye sahiptir. Bu sayede özellikle kış aylarında meydana gelebilecek olan bulaşıcı hastalıkların giderilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Solunum rahatsızlıkları olanlar için düzenli olarak kayısı çekirdeği tüketimi solunumun rahatlamasına imkan tanımaktadır. Kolesterol seviyelerinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kayısı çekirdeği kanseri önlemde büyük bir faaliyet göstermektedir. Kayısı çekirdekli karışık çikolata tüm bu faydalardan olabilecek en verimli ve en lezzetli şekilde faydalanılmasına imkan tanımaktadır. Kayısı çekirdekli çikolata hem sizler hem de sevdikleriniz için en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi halini alacaktır. Benzersiz lezzeti ile deneyenler için vazgeçilmez bir atıştırmalık olmaktadır.

Hızlı Gönderim

Kayısı çekirdekli çikolata tamamı ile profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Paketlenme aşamasında yaşanabilecek tüm problemler göz önünde bulundurulmakta ve tüm işlemler buna göre gerçekleştirilmektedir. Bu sayede gönderimde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Alınan siparişlerin tamamı olabilecek en hızlı şekilde hazırlanmakta ve gönderim sağlanmaktadır. Bu sayede gerek sizler gerekse de sevdikleriniz için tercih ettiğiniz kayısı çekirdekli çikolatalara zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44