Kayısı Döneri

%10 indirim
30.00 TL 27.00 TL

Diğer Alternatifler

Kayısı döneri, benzersiz lezzeti ve doğallığı ile özellikle son dönemin en sevilen atıştırmalıklarından bir tanesidir. Kayısı döneri gerek içerisinde barındırdığı besin değerleri ile gerekse içerisinde eklenen diğer malzemeler ile her zaman tüketilmesi önerilmektedir. Zengin besin değerleri ile insan sağlığına birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. İçerisinde barındırdığı saf karbonhidrat ile tam bir enerji deposudur. Yüksek potasyum barındırır ve kalp yetmezliği, böbrek rahatsızlıkları, hepatit, siroz gibi birçok hastalığın tedavisinde son derece etkilidir. Bu kadar faydalı olmasının yanı sıra içersinde barındırdığı enerji ile günün yorgunluğun giderilmesinde etkili olmaktadır. Aynı zamanda yorucu olarak çalışan bireylerde sağladığı enerji ile odaklanmaya yardımcı olmaktadır. Okul dönemindeki çocukların derslerine odaklanmasına yardımcı olduğundan tüketilmesi önerilmektedir.

Tamamen Doğal Malzemeler

Kayısı dönerinin üretiminde tamamı ile doğal malzemelere yer verilmektedir. Her bir aşamasında doğallığın korunabilmesi için özenli çalışmalar gerçekleştirilmekte ve profesyonel adımlar atılmaktadır. Kayısı döneri yapımında kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf kalitede tercih edilmektedir. Bu sayede lezzetin olabilecek en iyi şekilde korunması sağlanmaktadır. Kayısı dönerinde kullanılan meyveler her zaman mevsiminde toplanmakta ve lezzeti ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Sizde ister kendiniz isterseniz de sevdiklerini için lezzetli bir atıştırmalık arıyorsanız mutlaka kayısı dönerini denemelisiniz. Tamamı ile doğal olarak üretilen kayısı dönerinin her yaş grubu tarafından tüketilmesi mümkündür. Kusursuz bir lezzet ve doğallık sağlamaktadır.

Porfesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Kayısı dönerinin doğallığına ve lezzetine verilen önem kadar paketlemesine de önem verilmektedir.  Paketleme süreci her zaman profesyonel olarak sürdürülmekte ve gönderimde yaşanabilecek sorunlar göz önünde bulundurularak gerekli adımlar atılmaktadır. Kayısı dönerinin profesyonel bir şekilde paketlenmesi sayesinde gönderim aşamasında hiçbir sorun yaşanmamakta, doğal, lezzetli ve sağlıklı ürünler sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44