Kayısı Pestili

Kayısı şırasından yapılan organik pestil
35.00 TL

Diğer Alternatifler

Kayısı pestili içerisinde barındırdığı birbirinden farklı pek çok mineral ve vitamin ile her zaman insan sağlığında olumlu bir etki yaratmaktadır. İçerisinde barındırdığın yüksek protein değerleri sayesinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. İçerisinde bulunan selenyum minerali sayesinde kansere karşı koruyucu bir etki yaratmaktadır. Bununla birlikte zengin besin kaynakları sayesinde kalp, sinir ve kas hücrelerinin etkili bir şekilde çalışmasına imkan tanır. Kalp ve damar rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına engel olur. Kansızlık gibi problemlerin yaşanmasında da doğal bir çözüm yöntemi olarak görülmektedir. İçerdiği yüksek enerji sayesinde, yorgunluk gibi olumsuz durumlar ile baş etmede de oldukça etkilidir. İnsan vücudu için gerekli olan çinko, kalsiyum, fosfor ve potasyum gibi birçok farklı minerali içerisinde barındırmaktadır.

Yüzde Yüz Doğallık

Kayısı pestili meyvelerin toplanmasından üretilmesine kadar her zaman doğallığı korunarak ele alınmaktadır. Kayısı pestili için kullanılacak olan meyvelerin tamamı olabilecek en doğal şekilde tercih edilmekte ve hazırlanmaktadır.  Meyvelerin yetiştirilmesinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmamakta ve bu sayede doğallık ilk adımdan itibaren korunmaya başlanmaktadır. Bununla birlikte kayısı pestilinin hazırlanmasında tamamı ile geleneksel yöntemlere başvurulmaktadır. Üretimde herhangi bir koruyucu maddeye yer verilmemekte ve doğallık en üst seviyede korunmaktadır. Bu doğallık sayesinde elde edilen pestilin lezzeti her zaman akılda kalıcı bir yapıya sahip olmaktadır.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Kayısı pestili gönderimde herhangi bir sorun yaşanmaması için olabilecek en kaliteli şekilde paketlenmektedir. Doğallıkla gösterilen özen olabilecek en kaliteli şekilde paketlemeye de yansıtılmaktadır. Paketlemede gösterilen özen sayesinde kayısı pestili gönderimde hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Bu sayede sizler ve sevdikleriniz için en doğal kayısı pestili olabilecek sağlıklı ve en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44