Kayısı Sabunu

10.00 TL

Kayısı sabunu, menşe olarak kayısı çekirdeği yağı ve zeytinyağından üretilmiştir. Günlük olarak el ve yüz temizliğinde kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan faydalı vitamin ve mineraller sayesinde cilde çok büyük katkı sağlar ve yenileyici özelliğiyle canlılık ve parlaklık katar. Son derece doğal olarak üretilen bu ürün, hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez. Ayrıca saç bakımında kullanılmakta olan kayısı sabunu, saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili bir üründür. Saç tellerini kuvvetlendirerek yumuşaklık vermesiyle bilinir. Gün boyu kullanılmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Kayısı Sabununun Kullanım Alanları ve Faydaları

Kayısı sabunu cilde uyumlu ve yumuşak yapısı sayesinde kozmetik sektöründe sabun, losyon ve nemlendirme maskelerinde kullanılır. Kayısı sabunu yapılırken kayısı çekirdeği yağından faydalanılır. Kayısı sabununun faydalarını maddeler halinde şu şekilde sayabiliriz:

·      Çocuklarda ve bebeklerde herhangi bir tereddüt olmaksızın kullanılabilecek olan kayısı sabunu, cildin tahriş olmasını engellemektedir.

·      Cildi nemlendirme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Tüm cilt türlerine uygun bir nemlendirme sağlaması sayesinde doğal bir bakım sağlamaktadır. Yağlı ciltlere sahip olan bireyler, kayısı sabunu ve yağı kullanarak yağsız bir şekilde cilt bakımı gerçekleştirebilirler. Yani ciltte yağlı bir kalıntı bırakmayan kayısı yağı hem kuru hem de yağlı olan ciltlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

·      Cildi besleme özelliğine sahiptir. Kayısı yağından yapılan kayısı sabunu, gamma linolenik asit içermektedir. Bu asit, cildin nem dengesini koruyarak cildin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak cilde ait alt katmanların daha sağlıklı olmasına destek verir.

·      E vitamini içeren kayısı sabunu, ciltte bulunan sivilce ve siyah noktaların yok edilmesinde son derece etkilidir.

·      A ve E vitamini içeren kayısı sabunu, yaşlanmanın yavaşlamasında etkili olmaktadır.

Egzama ve cilt hastalıklarına iyi gelmektedir. 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44