Kiraz Kurusu

Kiraz kurusu, benzersiz bir lezzet olmasının yanı sıra insan sağlığına birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. 
%10 indirim
30.00 TL 27.00 TL

Diğer Alternatifler

Kiraz kurusu, benzersiz bir lezzet olmasının yanı sıra insan sağlığına birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Kiraz kurusunun sağladığı faydalar sebebi ile düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. Zengin içeriği sayesi de kiraz kurusu; cildin korunmasında etkin bir rol oynamaktadır, yaşlanmanın getirdiği belirtilerin geciktirilmesini sağlar, antioksidan etkisi ile kansere karşı koruma sağlar, kalp ve damar sağlığının korunmasında etkilidir, nörolojik hastalıkların görülme riskini azaltır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve bu sayede özellikle soğuk aylarda bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Kiraz kurusu bu kadar çok faydası ile hem sizler hem de sevdikleriniz için benzersiz bir atıştırmalık halini almaktadır.

Doğal Meyveler ve Doğal Hazırlanma Yöntemleri

Kiraz kurusu hazırlanırken tercih edilen meyvelerin tamamı olabilecek en doğal şekilde yetiştirilmektedir. Meyvelerin yetiştirilmesinde herhangi bir kimyasala yer verilmemektedir. Bununla birlikte doğal olarak yetiştirilen meyvelerin tamamı herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmadan kurutulmaktadır. Kurutma işlemleri sırasında koruyucu madde ve benzeri unsurlar kullanılmamaktadır.  Tüm bu işlemlerin sonucunda elde edilen ürün yüzde yüz doğal ve sağlıklı bir yapıya sahip olmaktadır. Kiraz kurusu hem sizler hem de sevdikleriniz için tamamı ile doğal, lezzetli ve sağlıklı yapısı ile vazgeçilmez bir atıştırmalık halini alacaktır. Aynı zamanda kiraz kurusu sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yollarından bir tanesidir. Doğal kiraz kurusundan hazırlanan hediyelikler sevdikleriniz için benzersiz bir hediye olacaktır.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Kiraz kurusunun gönderim esnasında herhangi bir problem yaşamaması için her zaman öz verili ve kaliteli paketleme sağlanmaktadır. Paketleme sırasında tamamı ile profesyonel adımla atılmakta ve gönderimde yaşanabilecek tüm sorunlar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede gönderim süreçlerinde her zaman yüksek memnuniyet oranları elde edilmektedir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44