Kudüs Hurma

Kudüs hurma zengin içeriği sayesinde insan sağlığını korur ve hastalıklara karşı direnç sağlar.
%10 indirim
85.00 TL 76.50 TL

Diğer Alternatifler

Kudüs hurma zengin içeriği sayesinde insan sağlığını korur ve hastalıklara karşı direnç sağlar. Kudüs hurması özellikle B9 vitamini yani folik asit ve proteinleri bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte potasyum, magnezyum, fosfor, demir, sodyum gibi birçok farklı mineral açısında da oldukça zengindir. Son derece enerji verici bir besindir. Zihinsel ve bedensel yorgunluğun atılmasında oldukça etkilidir.  Özellikle gün içerisinde yorucu işlerde çalışanlara ya da kendisini sürekli olarak yorgun hissedenlere önerilmektedir. Kansızlık ile mücadele eder ve bu gibi rahatsızlıkların ortadan kaldırılmasına etkin bir rol oynar. Aynı zamanda hamile kadınların bebeğinin gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Yeni doğum yapmış kadınlarda inse anne sütünün arttırılmasında etkin bir rol oynamaktadır. Zihni kuvvetlendiren yapısı sayesinde unutkanlığın azaltılmasında da ektilidir. Kansere, kalp ve davar rahatsızlıklarına karşı koruyucu görevi görmektedir.

Doğal ve Kaliteli Ürünler

Kudüs hurma sunulurken doğallığın olabilecek en üst seviyede korunmasına özen gösterilmektedir. Tamamı ile doğal olarak sunulan Kudüs hurma içerisinde barındırdığı zengin besin değerleri ile her yaştan bireyin tüketiminde fayda sağlamaktadır. Çocuklar gelişimi desteklediği gibi yetişkinlerde de hastalıklara yakalanma oranlarını azaltmaktadır. Kudüs hurma her zaman birinci sınıf meyvelerden hazırlanmaktadır. Bu sayede üstün bir lezzete sahip olur. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için tercih edin Kudüs hurmanın sahip olduğu üstün lezzet herkesi memnun edecektir.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Kudüs hurmanın yetiştirilmesinde ve hazırlanmasında sağlanan doğallığa gösterilen özen kadar paketlemeye de özen gösterilmektedir. Paketleme tamamı ile profesyonel bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu sayede gönderim aşamasında Kudüs hurmanın herhangi bir zarar görmesinin ya da olumsuz durumla karşılaşmasının önüne geçilmektedir. Olabilecek en hızlı ve en kaliteli şekilde hazırlanarak gönderim sağlanmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44