Kükürtlü Sabun

12.00 TL

Kuru kayısının hazırlanmasında iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi gün kurusu diğeri ise kükürtleme işlemidir. Kükürt kuru kayısı kozmetik olarak kaliteli bir görünüm elde edilmek için yapılmaktadır. Aynı zamanda kuru kayısının zararlı etmenlerden çok daha uzun süre korunmasına imkan tanımaktadır. Kükürt gıda sektöründe sıklıkla tercih edilen ve vazgeçilemeyen bir koruyucu maddedir. Kükürtleme işlemi kuru kayısının rengini korunmasına imkan tanımaktadır. Aynı zamanda bu işlem sonrasında kayısıların raf ömrü uzamakta, böceklenme engellenmekte ve daha sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır. Özellikle ihracatı gerçekleştirilecek olan kuru kayısıların sağlıklı bir şekilde korunabilmesi son derece önemlidir. Bu sebepten kükürtleme işlemi kayısıların profesyonel bir şekilde saklanmasına ve korunmasına imkan tanımaktadır.

Doğallık ve Kalite

Kükürt kuru kayısı kozmetik anlamda oldukça şık bir görünüm oluşturmakla birlikte kayısıya herhangi bir olumsuzluk yansıtmamaktadır. Yani bu işlem uygulandıktan sonra kayısı sağlın anlamında olumsuz bir etki yaratacak duruma gelmemektedir.  Aksine kayısının içerisinde sağladığı faydalar olabilecek en doğru şekilde saklanmaktadır. Kükürt kuru kayısı insan sağlığa birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Demir bakımından son derece zengindir. Bu sayede kansızlık gibi problemlerin önüne geçilmede etkilidir. Diyet lifi oranı çok yüksektir. Bu sayede her zaman tokluk hissi uyandırırken zayıflamada yarımcı olmaktadır. Yüksek oranda magnezyum içermektedir. Bu sayede kan basıncını doğal yollar ile korumakta ve yüksek tansiyonu düşürmektedir. Tam bir A vitamini deposu olduğundan görmeyi geliştirir ve göz hassasiyeti oluşumunu engeller. Sizler ve sevdikleriniz için en kaliteli meyveler seçilir ve profesyonel bir şekilde hazırlanır. Gönderimde herhangi bir sorun yaşanmaması için kusursuz bir paketleme gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda alınan siparişler olabilecek en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44