Medine Hurması

Gerek faydaları ile gerekse de ağızda bıraktığı benzersiz tat ile Medine hurması her zaman tercih edilmektedir. 
50.00 TL

Diğer Alternatifler

Gerek faydaları ile gerekse de ağızda bıraktığı benzersiz tat ile Medine hurması her zaman tercih edilmektedir.  Medine hurması tam bir şifa kaynağı olarak bilinmektedir. Kolesterol içermemesi nedeni ile kalp dostudur. Aynı zamanda Medine hurması kan basıncını dengeler. Son derece güçlü bir antioksidandır. Bu sayede vücudun zararlı bakterilerden ve mikroplardan arınmasında etkili olur. B vitamini bakımından oldukça zengindir. Cildin kırışmasına engel olur. İçerisinde yüksek oranda magnezyum bulunmaktadır. Bu sayede hafızayı güçlendirir. Özellikle yetişkinliğe yeni adım atan bireylerde hafızayı güçlendirmesi sebebi ile düzenli tüketilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Sinir sistemini güçlendiren bir etkidi bulunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde bulunan A ve C vitaminleri ile bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve desteklenmesinde etkilidir, zararlı bakterileri ortadan kaldırır. Göz sağlığında korumaktadır.

Doğallık ve Kalite

Medine hurması her zaman yüzde yüz doğallık ile sunulmaktadır. Her zaman korunmaya özen gösterilen doğallık sayesinde hurmanın faydalarından çok daha fazla miktarlarda yararlanılabilmektedir. Bununla birlikte hurma her zaman birinci sınıf meyvelerden üretilmekte ve lezzetinden hiçbir zaman ödün verilmemektedir. Hurma hem doğallığı ile hem de kalitesi ile benzersiz bir lezzete sahip olmaktadır. Bu sayede ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için olabilecek en lezzetli ikramlardan bir tanesi halini almaktadır.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Medine hurmasının doğallığında ve kalitesinde olduğu kadar paketlemesinde de özenli davranılmaktadır. Özenli paketlemeler sayesinde Medine hurması olabilecek en sorunsuz ve en kaliteli şekilde sipariş verilen alanlara ulaştırılabilmektedir. Sizde kendiniz ya da sevdikleriniz için en doğal ve en lezzetli hurmaları arıyorsanız sunulan Medine hurması birinci sınıf kalitede olarak sizlere ulaştırılmaktadır Profesyonel paketleme sayesinde her zaman sorunsuz bir gönderim gerçekleştirilmekte ve memnun edici sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44