Orta Boy Gün Kurusu

Gün kurusu, insan sağlığını koruması ve geliştirilmesi için günümüzde en çok tercih edilen atıştırmalıklardan bir tanesidir. 
40.00 TL

Diğer Alternatifler

Gün kurusu, insan sağlığını koruması ve geliştirilmesi için günümüzde en çok tercih edilen atıştırmalıklardan bir tanesidir. Gün kurusunun tamamen doğal yapısı ve hiçbir kimyasal işlem görmende hazırlanışı tercih edilme oranlarının artmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte gün kurusu tam bir şifa deposu olarak görüldüğünden tüketimde son derece popülerdir. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal malzeme bulunmadığından her yaştaki bireyler tüketebilmektedir. Özellikle sevdiklerinizi ya da misafirlerinizi ağırlarken sunum tabaklarında yer alacak gün kurusu onlara verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. Orta boy gün kurusu, sahip olduğu özellikler ile uzmanlar tarafından düzenli olarak tüketilmesi gereken bir besin şeklinde nitelendirilmektedir. Gün kurusu tamamı ile doğal yöntemler ile yetiştirilen kayısıların, hiçbir işlemden geçirilmeden güneşte kurutulması ile elde edilmektedir.

İnsan Sağlığına Ektileri

Gün kurusu insan sağlığını koruyan ve geliştiren bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde birçok uzman tarafından şifa deposu olarak görülmektedir. Bu bağlamda gün kurusu, başta bağışıklık sistemi olmak üzere insan sağlığını korumaktadır. Özellikle kolay hasta olanlar için gün kurusu tüketimi bağışıklık sisteminin geliştirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte gün kurusu tüketimi tokluk hissini arttırdığından kilo vermek isteyenler için de olumlu bir etki yaratmaktadır. Doğrudan diyetlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Lifli yapısı ile de sindirim sistemini çalışmasına ve rahatsızlıkların giderilmesine katkı sağlar.

Doğal Meyveler İle Doğal Ürünler

Orta boy gün kurusu üretilirken tamamı ile doğal meyveler kullanılmaktadır. Meyvelerin yetiştirilmesinde atılan adımların hiçbirinde kimyasal malzemelere yer verilmemektedir. Bu sayede tamamen organik meyveler elde edilmektedir. Bu organik meyveler doğrudan güneş altında kurutulur ve yüzde yüz doğal gün kurusu elde edilmiş olur. Bu işlemler sırasında lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44