Orta Boy Sarı Kayısı

Orta boy sarı kayısı tamamı ile doğal olarak yetiştirilen kayısılardan üretilmiş olan bir besindir. Tüketiminde insana ve insan bedenine birçok farlı fayda sağlamaktadır. 
35.00 TL

Diğer Alternatifler

Orta boy sarı kayısı tamamı ile doğal olarak yetiştirilen kayısılardan üretilmiş olan bir besindir. Tüketiminde insana ve insan bedenine birçok farlı fayda sağlamaktadır. Uzamanlar tarafından düzenli olarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte sarı gün kurusu çocuklar içinde en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesidir. Sıradan atıştırmalıklara kıyasla tamamen doğal ve besleyici bir yapıya sahiptir. Bu sayede çocukların gelişiminde etkin bir rol oynar. Aynı zamanda sarı gün kurusu misafirlerinize ve sevdiklerinize sunabileceğiniz en sağlıklı tatlılardan bir tanesidir. Çay ya da kahvenin yanında tüketilebilmektedir. Sevdiklerinize doğallığı ile verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. Sarı gün kurusu sağladığı faydalar ile büyük bir kesim tarafından sürekli olarak tercih edilmekte ve tüketilmektedir. Sağlıklı yaşamın sırlarını içerisinde barındıran sarı gün kurusu Malatya’da yetişen kayısılardan özenli bir şekilde seçilerek hazırlanmaktadır. Tamamen doğal olarak yetiştirilen kayısılar doğrudan güneş altında kurutulur. Hiçbir kimyasal işlem uygulanmaz ve doğallık korunmuş olur.

Sarı Kayısının Faydaları Nelerdir?

Orta boy sarı kayısının sağladığı faydalar sebebi ile şifa deposu olarak görülmektedir. Bu bağlamda özellikle diyetisyenler ve yeme bozukluklarının kontrol altına alınmasını sağlayan doktorlar tarafından önerilmektedir. Birçok hastalığın önüne geçen sarı gün kurusunun faydaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Besleyici bir özelliğe sahiptir ve tokluk hissini arttırır. Bu sayede fazla kilolardan kurtulma sürecini destekler.
  • Çocukların gelişiminde sağladı vitaminler ile etkin bir rol oynar.
  • Kanser türlerinin ortaya çıkmasına engel olan bir yapıya sahiptir.
  • Bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve vücudun hastalıklar ile mücadele etmesine imkan tanır.
  • Sindirim sisteminde yaşanan sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar. Lifli yapısı sayesinde sindirim sisteminde meydana gelebilecek rahatsızlıkları ortadan kaldırır.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44