Salkım Üzüm Kurusu

Salkım üzüm kurusu, doğallığın ve eşsiz lezzetin korunması amacı ile salkımı ile birlikte kurutulan üzümlerden oluşmaktadır. 
40.00 TL

Diğer Alternatifler

Salkım üzüm kurusu, doğallığın ve eşsiz lezzetin korunması amacı ile salkımı ile birlikte kurutulan üzümlerden oluşmaktadır. Bu sayede üzümler çok daha uzun süreler sorunsuz bir şekilde saklanabilmektedir. Salkım üzüm kurusu içeriği ile birçok farklı açından insan sağlığına fayda sağlamaktadır. Salkım üzüm kurusu içerisindeki magnezyum, B1 ve B1 vitaminleri, potasyum ve birbirinden eşsiz mineraller son derece sağlıklı sonuçların elde edilmesine olanak tanımaktadır. Salkım üzüm kurusu kanser riskini azaltmakta ve kanser hücrelerinin gelişimini engellemektedir. Aynı zamanda içerisindeki demir mineralleri sayesinde kan yapısı bir etki ortaya koymaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkilidir. Bu sayede özellikle soğuk kış günlerinde hastalıklara karşı direnç sağlamaktadır. Metabolizmanın hızlanmasını sağlamaktadır, kilo vermeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda yağ yakmayı da kolaylaştırmaktadır. Cilt sağlığının korunmasında etkilidir.

Tamamen Doğal ve Kaliteli Ürünler

Salkım üzüm kurusu tamamı ile doğal yöntemler ile yetiştirilir ve kurutulur.  Salkım üzüm kurusu için yetiştirilen üzümlerin tamamında hiçbir şekilde kimyasal kullanılmamaktadır. Üzümler tam olgunlaşma dönemlerinde toplanmaktadır. Mevsiminden önce toplanarak farklı kimyasallar ile olgunlaşması sağlanmamaktadır. Bununla birlikte salkım üzümlerin kurutulmasında herhangi bir koruyucu madde ya da benzeri bir unsura yer verilmemektedir. Bu sayede saf doğallık profesyonel bir şekilde korunmuş olur.  Aynı zamanda doğallık beraberinde benzersiz bir lezzeti de getirmektedir. Gerek doğallığı ile gerekse de lezzeti ile salkım üzüm kurusu sizler ve sevdikleriniz için en sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olacaktır.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Gönderim

Salkım üzüm kurusu paketlenirken hiçbir zaman profesyonellikten ödün verilmemektedir. Her zaman profesyonel adımlar atılarak paketleme kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede gönderimde yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçilmiş olur. Salkım üzüm kurusu olabilecek en hızlı şekilde sizlere ve sevdiklerinize ulaştırılır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44