Sarı Erik Kurusu

Sarı eriği güneşte kurutarak elde edilen organik erik kurusu
35.00 TL

Diğer Alternatifler

Sarı erik kurusu, gerek sağladığı faydalar ile gerekse de lezzeti ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sarı erik kurusu, sarı eriğin içerisindeki nemin tamamı ile alınması ile elde edilmektedir. Eriğin içerisindeki nem tamamen alınsa dahi, vitamin ve mineraller olduğu gibi kalmaktadır. Sarı erik kurusu da içerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller ile son derece sağlıklı bir atıştırmalıktır. Sarı erik kurusu içerisinde bol miktarda A vitamini ve beta karoten içermektedir. Bu özellikleri sayesinde görme yeteneğini kuvvetlendirmektedir. İnsan cildinin çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına imkan tanımaktadır. Aynı zamanda sarı erik kurusu uzun süren bir tokluk hissi sağlamaktadır. Bu sayede gereksiz kilo alımının önüne geçmektedir. Sindirim sistemini düzenleyici bir etkiye sahiptir ve özellikle kabızlık gibi problemlerin giderilmesini sağlamaktadır. Vücudun demir emilimini arttırmaktadır. Kalp ve damar hastalıklarını önlemede etkin bir rol üslenir. Tüm bunlara ek olarak sarı erik kurusu kan şekerini düzenleyici bir etkiye sahiptir.

Yüzde Yüz Doğallık

Sarı erik kurusu yüzde yüz doğallık korunarak elde edilmektedir. Sarı erik kurusunun elde edilebilmesi için öncelikli olarak sarı erikler mevsiminde ve doğru olgunluk döneminde toplanmaktadır. Daha sonrasında sarı erikler hiçbir kimyasal malzeme kullanılmada kurumaya alınmaktadır. Kurutulma sırasında sarı eriğin içerisindeki nem tamamı ile giderilir. Bu aşamada da hiçbir şekilde korucu maddelere yer verilmemektedir. Bu sayede tamamı ile doğal sarı erik kurusu elde edilmiş olmaktadır. Sarı erik kurusu doğallığı sayesinde her yaştan bireyin tüketimi için uygundur.

Profesyonel Paketleme

Gönderim esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması için tamamı ile profesyonel bir paketleme sağlanmaktadır. Bu sayede sarı erik kurusu kaliteli, sorunsuz ve profesyonel bir şekilde tüm lezzeti ile sizlere ve sevdiklerinize ulaştırılmaktadır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44