Sarı Üzüm Kurusu (Kuş Üzümü)

Sarı üzüm kurusu zengin besin değerleri ile önemli bir yere sahiptir. 
30.00 TL

Diğer Alternatifler

Sarı üzüm kurusu zengin besin değerleri ile önemli bir yere sahiptir. Kurutulmuş üzüm doğrudan tüketilebileceği gibi birçok farklı yiyeceğin içerisinde de kullanılabilmektedir. Tatlılarda, çerezlerde ve hatta yemeklerde kullanılabilir. Yüksek besin değeri sayesinde insan vücuduna önemli ölçüde fayda sağlar. Üzüm kurusu en çok karaciğerin temizlenmesinde etkilidir. Düzenli olarak tüketiminde karaciğerdeki toksinlerin atılmasına ve karaciğerin çok daha yüksek performans ile çalışmasına imkan tanımaktadır. Bu etki sayesinde kolonlar ve bağırsaklar temizlenir, çok daha sağlıklı bir şekilde çalışır. Üzüm kurusu vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin büyük bir kısmını karşılamaktadır. Bu sebepten düzenli olarak tüketilmesi gün içerisindeki yorgunluğun giderilmesinde etkili olmaktadır. Özellikle spor yapan ya da yoğun çalışan bireylerin daha zinde olmasına ve odaklanmasına yardımcı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak üzüm kurusu kan basıncını düzenler ve damar hastalıklarının oluşumunu engeller.

Tamamen Doğal Meyveler

Sarı üzüm kurusu hazırlanırken tamamı ile doğal meyvelere yer verilmektedir. Zamanında olgunlaşmış ve zamanında toplanan meyveler olabilecek en doğal şekilde kurutulmaktadır. Kurutma işleminde herhangi bir kimyasala ya da koruyucu maddeye yer verilmediğinden saf doğallık başarılı bir şekilde elde edilmektedir. Bu sayede sarı üzüm kurusunu her yaştan birey sorunsuz bir şekilde tüketebilmektedir. Özellikle okul çağındaki çocuklarda odaklanmaya yardımcı olduğundan derslerde başarılı olmada imkan tanımaktadır. Aynı şekilde yorucu ve karmaşık işlerde çalışanlar için saf doğallığı ile üzüm kurusu avantajlar elde edilmesine olanak tanır.

Profesyonel Paketleme ve Hızlı Teslimat

Sarı üzüm kurusunun doğal olmasına gösterilen özen kadar paketlemesine de özen gösterilmektedir. Özellikle gönderim esnasına yaşanabilecek sıkıntılar göz önünde bulundurularak paketleme tamamı ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede üzüm kurusu sizlere ve sevdiklerinize hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44