Üzüm Pekmezi 500 gr

Üzüm pekmezi ülkemizde en çok tüketilen besinlerden biridir. 
17.50 TL

Diğer Alternatifler

Üzüm pekmezi ülkemizde en çok tüketilen besinlerden biridir. Özellikle çocuklara kan yapması için yedirilen bu gıda doktorlar tarafından geçmişten günümüze her zaman tavsiye edilmektedir. Birçok faydası olan bu önemli besin en çok tüketilen pekmez türlerinden biridir. Kış aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çünkü kışın soğuk algınlığı, nezle, grip gibi solunum yolu rahatsızlıkları için bire birdir. Yüksek seviyede antioksidan içeren bu besin vücuttaki toksinlerin atılmasında yardımcıdır ve kanser ile savaşmada önemli rol oynamaktadır. Kalsiyum denince akıllara ilk gelen gıda süt olsa da aslında sütten daha fazla kalsiyum içeren gıda üzüm pekmezidir. Üzüm pekmezinin içinde bulunan kalsiyum oranı sayesinde kemik yapısı güçlenir ve gelişim çağındaki çocukların daha hızlı ve daha sağlıklı büyüdükleri görülür. Menopoz sonrası kemik erimelerini önler.

Yüzde Yüz Doğallık

Üzüm pekmezi yapımında en doğal üzümler kullanılmaktadır. Bağlarından gelen üzümlerin üretiminden itibaren hiçbir yabancı madde ya da hormonlama uygulanmamaktadır. Glikoz şurubu ya da şeker kullanılmamaktadır. Tatlandırıcı içermemektedir. Sadece üzümün kaynatılması ile yapılan bu pekmezler yüzde yüz doğaldır. Rahat bir şekilde yenebilir ya da su ile karıştırılarak içilebilir. Bu doğal üzüm pekmezleri kurabiye, kek gibi birçok tarifte de kullanılabilir. Üzümlerin üretiminden pekmez olana kadar her aşamada doğallık en önemli kriterdir. Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyede ve talep oldukça fazladır.

Profesyonel Paketleme

Üzüm pekmezlerinin üretim ve yapım aşamalarında kaliteye verilen önem paketlemede de aynı şekilde önemlidir. Hijyen koşullarına uygun bir şekilde profesyonel paketleme yapılmaktadır. Bu sayede pekmezler müşteriye ulaşana kadar en taze ve hiçbir şekilde deforme olmadan taşınmakta ve ulaştırılmaktadır. Kaliteli üretim ve profesyonel paketlemedeki başarı ile müşteri memnuniyeti en üst seviyede sağlanmış durumdadır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44