Üzüm Pestili

35.00 TL

Diğer Alternatifler

Üzüm pestili üzümlerin kurutularak yapıldığı doğal bir tatlıdır. Oldukça faydalı bir gıda olan üzüm pestili geleneksel tatlarımızdan biridir. İçerdiği zengin vitamin ve mineraller ile bağışıklık sistemini güçlendirici özelliğe sahiptir. Kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir. Sinir, kalp ve kas sistemini etkili şekilde çalıştırmaktadır. Kan yapıcı özelliğe sahiptir ve kalp damar hastalıklarına karşı riskleri azaltma özelliğine sahiptir. Cinsel işlev bozuklukları, kısırlık ve iktidarsızlık gibi rahatsızlıkların iyileşmesinde oldukça yardımcı rol oynamaktadır. İnsan vücudu için gerekli olan potasyum, kalsiyum, fosfor ve çinko açısından oldukça zengin bir gıdadır. Diyet yapanların diyet listelerine eklemeleri gereken önemli bir besindir. Çocuklara tatlı ihtiyaçları için çikolata, şeker gibi hazır ve zararlı gıdalar yerine üzüm pestili gibi besin değerleri açısından zengin olan gıdalar verilmelidir.

Hijyenik ve Profesyonel Paketleme

Üzüm pestili yapımı üzüm üretiminden itibaren en hijyenik ve en doğal ortamlarda yapılmaktadır. Üretim sonrası paketleme işlemleri hijyenik koşullarda ve titizlikle yapılmaktadır. Profesyonel ve hijyenik paketleme hizmeti ile üzüm pestillerinin en taze ve kaliteli şekilde müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır. Profesyonel paketleme sayesinde üzüm pestilleri üretiminden müşteriye ulaşana kadar korunaklı ve hiçbir deformasyon yaşamadan en sağlıklı ve kaliteli şekilde adrese teslim edilmektedir.

Doğal ve Kaliteli Ürünler

Üzüm pestilinde kullanılan tüm ürünler yüzde yüz doğal ve en kaliteli ürünlerdir. Pestilin kaynağı olan üzümlerin üretimi en doğal koşullarda ve hiçbir hormon desteği uygulanmadan, ilaçsız bir şekilde yapılmaktadır. Üzümler bağlarından taze bir şekilde toplandıktan sonra pestil aşamalarına geçilir ve bu aşamalarda da en taze ve kaliteli malzemeler ile pestil üretimi yapılır. Bağından kopup gelen ve pestil olan bu ürünler, kaliteli ve titiz bir şekilde en lezzetli hali ile müşteriye ulaştırılır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44