Yaban Mersini

Yaban mersini ya da diğer adlarıyla çay üzümü, çoban üzümü de denen bu meyve oldukça faydalıdır. 
65.00 TL

Diğer Alternatifler

Yaban mersini ya da diğer adlarıyla çay üzümü, çoban üzümü de denen bu meyve oldukça faydalıdır. İçerdiği mineral ve vitaminler açısından oldukça zengin bir besindir. Özellikle kalp-damar hastalıklarından korumaya bire birdir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Kolesterol seviyesini düzenleyicidir. Kanı temizler. İçerdiği lif ile sindirim sistemini düzenleyici özelliktedir. Bu sayede kabızlık ve bu gibi mide ve bağırsak problemlerinin iyileşmesinde önemli rol oynar. İçeriğinde bulunan früktoz ve bakır ile de sindirimi hızlandırır. C vitamini yönünden zengindir ve bu sayede karaciğer, rahim ve kolon kanserine karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Sakinleştirici özelliği ile doğal anti depresan olarak görülmektedir. Antibiyotik özelliği ile idrar yolu enfeksiyonlarına karşı doğal bir ilaçtır. Diyet yapanlar için oldukça önemli bir meyvedir.

Doğal ve Kaliteli Ürünler

Yaban mersini hiçbir ilaçlama ve yabancı bir madde kullanılmadan en doğal şekilde ve koşullarda üretilmektedir. Kalitesini doğallığından ve en iyi koşullarda üretilmesinden alan bu meyvelere hiçbir şekilde hormon katkısı yapılmamıştır. Dalından toplanıp getirilen bu meyveler en taze ve doğal şekilde müşterilere sunulmaktadır. Üretim aşamasında kalitesinden ödün vermeyen yaban mersinleri tazeliğinden ve doğallığından da ödün vermemektedir. En lezzetli reçellerin, marmelatların, çayların bu yaban mersinleri ile yapılması mümkündür.

Hijyenik ve Hızlı Gönderim

Yaban mersinlerinin üretiminden paketlenmesine ve müşteriye ulaşana kadar her aşamada en hijyenik ve korunaklı ortamlar sağlanmaktadır. Hijyen koşullarına uygun paketlemesi ile herhangi bir aşamada bozulma, kokma gibi olumsuzluklar ile karşılaşmak mümkün değildir. En taze ve en hızlı şekilde ülkenin hangi noktası olursa olsun müşteriye ulaştırılması sağlanır. Öncelik olarak müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak en hijyenik ve en hızlı gönderim anlayışı ile yaban mersini üretimi ve hizmeti sunulmaktadır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44