Yeni Malatyaspor Çantalı İsimli Kutu 25

120.00 TL

Hediyelik kayısı paketi malatyaspor taraftar kutulu, sevdiklerinize özel hissettirmenin ve sağlıklı bir hediye vermenin en güzel yoludur. Her insan sevdiklerine hediye almaktan hoşlanır. Hediyelik kayısı paketi sevdiğiniz insanlara verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. Hediyelik kayısı paketi taraftarlı kutu sayesinde, hem kişiselleştirilmiş bir hediye sunabilirsiniz hem de tamamen doğal kayısılar sayesinde sevdiklerinizin sağlığını korumuş olursunuz. Taraftarlara özel olarak basılan kutular sayesinde her takımın hayranına özel olarak tercih edilebilmektedir.

Lezzetli Kayısılar

Hediyelik kayısı paketi içerisinde yer alan kayısıların tamamı olabilecek en doğal meyvelerden hazırlanmaktadır. Kayısıların hazırlanmasında her zaman birinci sınıf malzemelere yer verilmektedir. Bununla birlikte kayısıların hazırlanmasında herhangi bir kimyasala ya da koruyucu maddeye yer verilmemektedir. Herhangi bir kimyasala ya da koruyucu maddeye yer verilmemesi sayesinde kayısıların doğallığı, lezzetini ortaya çıkartmaktadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kayısılar olabilecek en lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesidir.

Profesyonel Paketleme

Hediyelik kayısı paketi malatyaspor taraftar kutulu, hazırlanırken kayısıların doğallığına ve kalitesine verilen özen paketlemeye da yansıtılmaktadır. Paketlemede her zaman olabilecek en profesyonel adımlar atılmaktadır. Bu sayede hediyelik olarak verilecek olan kayısılar sadece lezzetleri ile değil görünümleri ile de göz doyurmaktadır. Hediyelik kayısı paketi, görünümü ve tasarımı ile hem yetişkinlere hem de çocuklara her zaman özel hissettirmektedir. Paketleme kayısılara sağlık açısından herhangi bir zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hızlı Gönderim

Özenle hazırlanan kayısılar ve profesyonel paketleme ile birlikte her zaman hızlı bir dönerim sağlanmaktadır. Bu sayede birbirinden lezzetli kayısılar olabilecek en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırılabilmektedir. Hediyelik olarak tercih edilen kayısılar olabilecek en hızlı şekilde kalite ve profesyonellikten ödün verilmeden hazırlanır ve en hızlı şekilde teslim edilir.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 463 60 44